Vánoční besídka

přidáno: 2. 1. 2015 9:18, autor: Gabriela Fibichová   [ aktualizováno 2. 1. 2015 11:06 ]
   Poslední školní den loňského roku patřil jako každý rok třídním vánočním besídkám a vánočnímu koncertu v kostele sv.Jiří. Před odchodem na koncert si žáci vyzdobili třídu, nachystali občerstvení a připravili dárky pod stromeček. Poté následoval koncert v kostele, na kterém vystupovali i někteří žáci z naší třídy (P. Sekula, P. Koubek a G. Vaculová) za což jim patří poděkování. Po koncertě následovala besídka spojená s krátkým programem, hrami, ukázkami kouzel a nadělováním dárků z rukou Santy ( J. Janocha). Společným dárkem pro žáky byly krásné nové lavice a židle. Na besídce nechyběla i bývalá třídní uč. M. Bartošíková, která odchází na mateřskou dovolenou a žáci se s ní rozloučili krátkou písní a vlastnoručně vyrobeným kornoutem plným dobrot. K zakousnutí bylo jak vánoční cukroví, tak i vlastnoručně upečený cheesecake od Kristy V. a Terky K. a na závěr ještě pizza ze Starého Jičína, kterou si vychutnali všichni přítomní. Tento den se vydařil a žáci se rozcházeli s úsměvem na tváři na vánoční prázdniny. Těším se na další příjemná setkání v novém roce 2015 a do nového roku Vám přeji hlavně zdraví, štěstí a úspěchy ve škole:-)