Už frčíme na plný plyn!

přidáno: 18. 9. 2014 4:00, autor: Jaroslava Vyhnánková

Máme za sebou skoro měsíc školního vyučování a snad se dá říci, že už nejsme v záběhu, ale začínáme pracovat naplno. V naší třídě pokračujeme ve 27 žácích, se třemi žáky, kteří nezvládli přestup na 2. stupeň, jsme se museli rozloučit. Dost těžko si zvykáme na nový předmět - němčinu, zásadně se nám změnila grafika žákovské knížky. V ní jsou známky zapisovány po předmětech, takže žáci i rodiče mají lepší přehled o známkách z jednotlivých předmětů, nechybí list zapomínání, list příjmu vybíraných peněz a také, na posledním listu, tabulka s daty, ke kterým mají rodiče vidovat vzdělávací a výchovné výsledky úsilí svých dětí. Ve třídě máme zvolenou třídní samosprávu a v příštím týdnu nás čeká první třídnická hodina, ve které si budeme stanovovat pravidla chování pro letošní rok. Snad se nám je povede zvolit tak, aby se v třídním kolektivu prohlubovalo příjemné klima a přátelská atmosféra, aby se všichni cítili bezpečně, byli ve třídě rádi a dobře se jim pracovalo. Vzhůru do toho!