Třídní noviny‎ > ‎

ULICE PLNÁ KOUZEL - pozvání do divadla

přidáno: 10. 4. 2015 1:00, autor: Jitka Kavalová   [ aktualizováno 10. 4. 2015 1:36 ]

21. dubna vás čeká divadelní představení černého divadla Metro Praha v Novém Jičíně. Jde o něco, co jste ještě neviděli - černé divadlo. Je to jediné černé divadlo v Praze, které vám částečně prozradí svou unikátní techniku! Na konci představení vás čeká krátká ukázka techniky černého divadla. Můžete se tak na chvilku i vy stát hercem přímo na jevišti!

Charakteristika představení: Humorné a zároveň poetické nastínění lidského života pomocí výtvarných prvků černého divadla, tance, pantomimy a hudby.

V novém pojetí originálního černého divadla prožijete s hlavním hrdinou jeden obyčejný den a jeden, možná trochu obyčejný život. Věci, které vás obklopují, dostanou lidštější podobu a pomohou vám prožít den dle vašich představ. Počítač vás přivítá jako dobrého kamaráda, autíčko vás odveze třeba na kraj světa, špagety skočí samy rovnou do talíře a chcete si zahrát volejbal? Žádný problém, když nedoletí míč k vám, doletíte vy k němu! Den je plný zážitků, ale stejně jako v životě - vše má svůj konec. Délka představení je 70 minut a je částečně interaktivní, diváci tedy mají možnost účastnit se ho.

Pokladníci vyberou po 100,- a odevzdají v den představení p. učitelce Kavalové

A tady je odkaz na stránky divadla Metro 

Comments