Plánujeme školní výlet

přidáno: 24. 2. 2015 3:52, autor: Jaroslava Vyhnánková

Po pololetí jsme se na třídnické hodině domluvili, že je čas naplánovat školní výlet. Poněvadž nás letos čeká výlet dvoudenní, řekli jsme si, že každý žák může podat svůj návrh, kam pojedeme. Z jednání s třídní samosprávou vyšlo najevo, že by většina žáků chtěla třídní výlet strávit někde v chatkách, s návštěvou zajímavého místa a koupáním. Do minulého týdne tedy mohli žáci podávat své návrhy. Nakonec se sešly jen dva, jeden paní učitelky třídní a druhý Michala. Paní učitelka navrhla rekreační komplex Losinka u Velkých Losin s návštěvou papírny a nově vybudovaného aquaparku s termální vodou, Michal navrhl pobyt u rekreační nádrže Balaton u Vítkova. Vzhledem k tomu, že po Medardovi je počasí nejisté, jistí vše krytý termální bazén. Takže pojedeme do Losin. A kdy? Termín máme zarezervovaný předběžně na 4.-5. června. Ale pozor! Školní výlet je za odměnu, tedy za poctivě odvedenou práci a slušné mravy. Takže se snažme, ať jsme na výletě všichni.